Gdzie kupić ubrania sportowe

Gdzie kupić ubrania sportowe

Wygodnych ubrań sportowych szukam. Szczególnie zależy mi na solidnych legginsach. Najlepiej, aby dobrze pasowały do ciała i miały dobre trzymanie na brzuchu. Dawajcie znać, czy macie namiary na solidne sklepy internetowe. Ogólnie poza legginsami chętnie bym kupiła stanik treningowy, koszulki, ewentualnie bluzę do biegania. Myślę, że komentarze z dyskusji przydadzą się każdemu :) Pozdrawiam.

wrrraak22

Posty: 14

 
Zawsze przy zakupie odzieży sportowej wzoruję się na zawodniczkach, które często mają profile na Instagramie czy Facebooku. Można bezpośrednio zapytać, z czego korzysta.

drillmod

Posty: 22

 
Pytaj sprzedawcę, czy odzież sportowa charakteryzuje się tzw. oddychalnością. Przy ubiorze na siłownię trzeba zadbać o dobre odprowadzanie wilgoci, więc ciuch za kilkanaście złotych raczej odpada :P

Rrobo159

Posty: 13

 
Mi pomógł bardzo biustonosz sportowy, szczególnie przy robieniu martwego ciągu. Mam świadomość prostego kręgosłupa, nie martwię się o postawę. Oczywiście stanik sportowy trochę więcej kosztuje, ale warto zainwestować, bo się zwraca w wygodzie wykonywania ćwiczeń.

Czasowy

Posty: 24

 
Czasami mam problem z niemiłym zapachem odzieży po treningu. Przy praniu dodaję kilka kropli octu. To faktycznie pomaga.

Złoty

Posty: 18

 
Nie rozumiem trochę negatywnych opinii o Gym Hero. Od dwóch lat trenuję w ich ubraniach i wytrzymają naprawdę ostre sesje. Jestem na poziomie robienia szpagatu i ekstremalnego rozciągania, a legginsy od nich (jako jedyne z 9 par, które do tej pory miałam) mają realną odporność w szwach. Czuć, że szwy rozciągają się razem z moim ruchem, a to już naprawdę coś. Poza tym bardzo merytoryczna współpraca. Wystarczy zadać pytanie odnośnie składu i układu wzoru, a sprzedawca raz dwa odpisuje. Pod względem obsługi klienta bardzo wysoko. Przesyłka maksymalnie w 2 dni dochodzi, więc nie wiem, o co awantura.

krak

Posty: 17

 
Moim zdaniem najważniejsza jest swoboda ruchów. Pamiętaj również, że niedopasowane ubranie treningowe to najczęściej ryzyko poważnych otarć.

ivonzjeee

Posty: 11