Srebrne łańcuszki - POMOCY!!

Srebrne łańcuszki - POMOCY!!

Chciałbym sprawić mojej dziewczynie fajny prezent, drobiazg. Myślę, iż srebrne kolczyki byłyby ok. Mam jednak dylemat jaki kształt, czy są jakieś nowe trendy. Nie chcę się zbłaźnić.

mniszekk

Posty: 14

 
Lubię białe złoto i srebro. Wszystkim kobietom i nie tylko proponuję ponadczasowe srebrne łańcuszki, które obecnie nabierają nowego wymiaru. Osobiście bardzo podobają mi się delikatne łańcuszki typu linka.

Wacław

Posty: 13

 
Dla mamy można wybrać coś z kolekcji kompletów swarovskiego. Oczywiście, gdy budżet na to pozwala. Cieszą oko, serce i duszę, no i oczywiście wyglądają zjawiskowo.

Sylfa

Posty: 27

 
Biżuteria – rzecz gustu. Osobiście preferuję, bo pozwala mi na to mój portfel tą oryginalną. Nie dziwi mnie to, iż pojawiają się na rynku podróbki kompletów swarovskiego. By nieco zaoszczędzić, warto szukać promocji oryginalnych wyrobów w dobrych sklepach.

zdsakk87

Posty: 13

 
Z tego co wiem, Swarovski w tym sezonie stawia na złoto.

Jeśli jednak pozostajemy przy srebrze kolczyki swarovskiego kuleczki shamballa z kryształkami wciąż są na topie. Chyba żadna z pań nie pożałuje zakupionych serduszek lub kwiatuszków. Ja mogę się pochwalić ostatnio kupionymi kostkami cube.

Azazel412

Posty: 17

 
Piszę odnośnie dobrego sklepu z biżuterią, o który często pytacie.

Jestem jej zwolenniczką i nie umiałabym bez niej żyć. Często robię zakupy na http://www.valerio.pl i jestem bardzo zadowolona. Ceny nie są wygórowane, a wysyłka jest gratis od 200 zł.

Ptaszyna

Posty: 18

 
Mnie osobiście podobają się komplety z cyrkoniami. Znakomicie nadają się na nadzwyczajne okazje. Moje ulubione to prześliczne, delikatne łezki. Znakomicie komponują się do wieczorowych strojów. Coś większego z mojej szkatułki to srebrne kwadraty z wzorem nieskończoności z cyrkonii. Do luźniejszego stylu – dobre.

TomekK

Posty: 16