Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

Fiflek

Posty: 5

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Tajmniczy45

Posty: 3

 
Domową siłownię projektuj w kierunku maksymalnego bezpieczeństwa. Jakość, nie ilość sprzętu.

mazi1991

Posty: 3

 
Mieszkam w dwupokojowym lokalu, więc sobie jeden pokój zmieniłem na mini salkę treningową. Mam tarczę, worek, kilka uchwytów i to się sprawdza. Wszystko brałem od k-sport.com.pl i uważam, że lepszych alternatyw, szczególnie od polskich producentów nie ma. Tarcza treningowa dosłownie idealna pod względem twardości. Nie ma ryzyka kontuzji, na co trzeba też zwrócić uwagę.

Wacław

Posty: 23

 
Jak ogarniasz kalistenikę to obowiązkowo kamizelka treningowa, tylko zmierz na początku i zapytaj o ewentualny zwrot, bo nie zawsze człowiek się z niej dobrze czuje.

Złoty

Posty: 18

 
Nie musisz mieć wcale tak dużo miejsca do ćwiczeń. Wystarczy dobre podejście do wyboru sprzętów Zobacz, chociażby gumy treningowe.

Moderator

Posty: 16

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

jeremii6

Posty: 21

 
Niech ci jakiś trener personalny pomoże zaplanować domową siłownię, bo to też wchodzi w grę. Zawsze można pogadać.

Pszemeg

Posty: 19

 
Bierz tylko sprzęt certyfikowany i ogarnij jakość. Zawsze masz trochę czasu na zwrot i warto takie szczegóły wcześniej dogadać. Koniecznie od producenta wszystko bezpośrednio.

pioner

Posty: 6