Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Z jakich urządzeń treningowych powinien korzystać początkujący na siłowni? Proszę też o wszystkie wskazówki treningowe.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Technika wykonywania powtórzeń jest kluczowa, a nie ciężary. Mój trener personalny ciągle to powtarzał i miał rację, bo całkowicie się rozwinąłem na tej zasadzie.

piekniśś

Posty: 4

 
Na początku może omiń sprzęt do montażu na ścianie, tylko podejdź z głową do wyboru akcesoriów treningowych. Według mnie pompki, przysiady to podstawa. Żeby sobie dołożyć obciążenie siłowe polecam gumy treningowe https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/13,gumy-treningowe-power-band. Dzięki nim rozciągniesz się solidnie, popracujesz nad brzuchem, klatką. Do tego spore ułatwienie przy bardziej zaawansowanych formach treningu fitness. Weź sobie na początku opór do 9 i 16 kg, a jak ci się spodoba to z możliwością rozszerzenia do 35 kg, więc moim zdaniem wystarczająco, nawet dla średnio-zaawansowanych.

BerciQ89

Posty: 25

 
Zaczynałem od maty i piłki gimnastycznej. Z kanałami sportowymi na YouTube można sporo zdziałać. Mnóstwo intensywnych ćwiczeń rozciągających. Niestety rozbudowana siłownia to zawsze szybszy progres dla sylwetki i kondycji.

david011

Posty: 5

 
Szukaj marek, które się specjalizują w pomocy przy wykończeniu domowej siłowni. Nie jest ich zbyt wiele, ale jak już są to robią to dobrze.

Laleczka

Posty: 8

 
Pochodź też po klubach sportowych i popytaj, jaki sprzęt jest najpopularniejszy. Albo po prostu rozejrzyj się po markach. Zazwyczaj pierwsze wejście na siłownię i tak jest bezpłatne.

borek149

Posty: 23

 
Czasami spółdzielnie mieszkaniowe mają pomieszczenia niezagospodarowane. Można tanio wynająć i sobie zrobić w sąsiedztwie siłownię. Warto pogadać z sąsiadami, może ktoś się dołączy do pomysłu.

opert34

Posty: 8

 
Jak w domu zamierzasz intensywnie trenować to wskazują na kamizelkę obciążeniową. Dobrze się sprawdza, ale nie przesadzaj z ciężarem i bierz projekty o potwierdzonej jakości przez użytkowników.

BBGGRR2

Posty: 8

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

Grubas

Posty: 20

 
Zależy na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Na czym ci zależy? Jak na kondycji to bieżnia, worek bokserki i jedziesz z instruktorem internetowym. A jak siłowy trening typowo to lepiej jednak na siłownię się zapisać.

David

Posty: 25