Deska elewacyjna, szukam sklepu !!

Deska elewacyjna, szukam sklepu !!

Gdzie nabyć beton architektoniczny? Wiem, że jest on w większości sklepów, niemniej jednak zależy mi na sprawdzonym miejscu. Mam też pytanie, czy trzeba specjalistów, żeby taki beton położyć, czy można bez doświadczenia :)

pioner

Posty: 6

 
Niezwykle dziękuję za pomoc. Akurat w moim przypadku to żona uparła się na kolejny remont, a loft system przypadł jej ogromnie do gustu. Jeszcze raz dzięki za propozycję sklepu.

Wariat

Posty: 15

 
A ja o sztukaterii, bo też kupowałem w tym sklepie, dokładnie NMC. Polecam też Orac, bo to dobrzy producenci odnośnie tych materiałów wykończeniowych. Cenowo w sklepie jest całkiem ok. Szeroki wybór, widać że się starają.

janek1234

Posty: 16

 
Bardzo ładne mają meble, trzeba przyznać. Jak ktoś poszukuje nowoczesnych krzeseł designerskich, to tutaj znajdzie bardzo szeroką ofertę. Ja tu też kupowałam, towar zgodny z opisem, wygodne, wszystko ok.

RuFiK

Posty: 12

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W niektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam nie ulega wątpliwości jak najbardziej.

johncena67

Posty: 16

 
Wiadoma sprawa, iż wykończenie wnętrz potrafi spędzać sen z powiek. Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Pierwsza klasa. Wszystko ok.

czester3

Posty: 14

 
Tutaj http://www.popstyl.pl/pl/c/Meble-D2/147 zakupiłam swoje pierwsze nowoczesne krzesła designerskie do swojego domu. Mnie i mężowi bardzo przypadły do gustu, poza tym świetnie się prezentuję, każdy odwiedzający nas gość pyta, gdzie kupione. Więc szczerze polecam zgłębić ofertę. Poza tym wygodne, o czym bym w końcu zapomniała napisać :)

Hello98

Posty: 9

 
Daliśmy radę :) Teraz salon wygląda po prostu wspaniale. Zasługa męża i oczywiście loft systemu, czyli przestrzennych paneli, które położył. Zakupu też dokonaliśmy w proponowanym prze was sklepie. Mają generalnie niesłychanie dużo fajnych materiałów do wykańczania wnętrz, ale i niesłychanie designerskich mebli. Polecam.

mniszekk

Posty: 14

 
Już sporo sklepów przejrzałem w sieci w poszukiwaniu ciekawych materiałów wykończeniowych do domu. Tutaj rzeczywiście jest spora oferta, mnie podoba się deska elewacyjna. Jeśli naprawdę jest odporna na warunki atmosferyczna, to poszukiwania mam zakończone :)

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Tak jest odporna na temperatury, wilgoć. Osobiście wykańczałem nią taras i jest już 2 lata, nic się z nią nie dzieje. Wygląda wciąż jak nowa. Polecam, ogólnie rzecz biorąc bardzo łatwo taką deskę elewacyjną się kładzie, a wygląda naprawdę bardzo ładnie, oryginalnie. U nas spełnia zadanie :)

wom_ww

Posty: 13