Hosting www, w który warto zainwestowac

Hosting www, w który warto zainwestowac

Witam serdecznie.

Co jest istotne, gdy wybieram tani hosting? Mam duży wybór, który jest problematyczny.

giurent

Posty: 20

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Mnóstwo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie zadowolony, albowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

Ptaszyna

Posty: 25

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do którego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta oferta. Okazało się to niesłychanie mylące, ponieważ w rzeczywistości hosting stoi na niesłychanie wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

Fajae

Posty: 20

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

reserved4u

Posty: 13

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

aliOner

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

Dosti

Posty: 24

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże weseli się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć znaczną liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne składniki graficzne strony. Znalazłem do tego perfekcyjną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Hello98

Posty: 15

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, jakie reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bowiem zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

Grupa SEO

Posty: 21