wycena aktuarialna, oferta

wycena aktuarialna, oferta

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, niemniej jednak nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

jommen

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

Yuri20

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w mnóstwo sprawach. Zazwyczaj do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a zarówno starając się o kredyt.

Nowa

Posty: 2

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Bardzo prędko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

amazonn6

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, dlatego warto korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre oferują swojego usługi elektronicznie, więc można przez internet wyhaczyć bardzo dobre biuro aktuarialne.

mimuś00

Posty: 3