super oferta pożyczek gotówkowych

super oferta pożyczek gotówkowych

Korzystne oferty pożyczek – gdzie poszukać? Nie chodzi mi o dużą sumę, myślę, że 1000 zł na niski procent załatwiłbym sprawę.

grzes3345

Posty: 12

 
Jak dzisiaj szedłem po mieście to mnie co chwilę jakieś reklamy zaczepiały, żebym wziął szybką pożyczkę ;P Strasznie dużo jest teraz ofert pozabankowych.

Boss

Posty: 13

 
Pożyczek to ja nie potrzebuję, mnie jest potrzebny solidny kredyt hipoteczny...ale już byłem w kilku bankach i niestety mało przyjaźnie na mój wniosek patrzyli ;/

enzoteq

Posty: 30

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to pożyczki społecznościowe są teraz najlepszym produktem na rynku tego typu. Para banki sobie nieźle odbijają na prowizjach i procencie, średnio się u nich kalkuluje brać pieniądze. Lepiej znaleźć jakiegoś prywatnego pożyczkodawcę np. na stronie www.pozyczkolandia.pl. To jest jeden z lepszych serwisów obsługujących w ogóle społecznościówki w kraju. Dużo ludzi już się tutaj zweryfikowało.

Miki

Posty: 12

 
Mam znajomego, który inwestuje w pożyczki społecznościowe. Ostatnio z nim gadałem na ten temat, to mówi, że idzie z tego wyciągnąć nawet kilka stówek na miesiąc..

iwanme

Posty: 18

 
W sumie to dopiero jakoś miesiąc temu się dowiedziałem, że jest coś takiego jak pożyczka społecznościowa, wcześniej o tym wynalazku w ogóle nie miałem pojęcia. Na pewno ciekawa alternatywa zwłaszcza dla chwilówek, które są o wiele wyżej oprocentowane. I zawsze jak się pożycza od osoby prywatnej to można coś tam ponegocjować, dogadać się po prostu.

gregBard

Posty: 23

 
Był taki czas, że często korzystałem z różnych chwilówek, ale się w końcu udało wychodzić na plus finansowo i teraz to sobie już nawet coś tam co miesiąc odkładam. Życzę każdemu takiej sytuacji, bo wiem jak ciężko jest żyć na kredyt.

Grażyna12

Posty: 24

 
Dobrze w sumie, że teraz praktycznie wszystko można kupić na raty, dla mnie raty to jest najważniejszy wynalazek ludzkości...ważniejszy od koła ;>

Klakier

Posty: 22

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

shalafi

Posty: 17

 
Ja mam hipotekę na karku, a do tego jeszcze niedawno chwilówkę sobie wziąłem bo święta...nie ma lekko, ale nikt nie mówił, że będzie. Co do warunków, to jest spora konkurencja, można w miarę sensowne oferty znaleźć.

lukasabat

Posty: 22