Kajaki Tanew, organizacja ?

Kajaki Tanew, organizacja ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to należyte miejsce na spływ dla osób, które nie dysponują należytego doświadczenia?

Wariat

Posty: 11

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Jacuś24

Posty: 19

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

bartek1922

Posty: 17

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących ludzi. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, iż będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Kasiaaaa1

Posty: 15

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

Franusik3

Posty: 13

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł bardzo przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, która organizuje naprawdę bardzo dobre spływy kajakowe z których będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym przez tę firmę i dodatkowo będziesz świetnie się bawił na spływie.

Booss23

Posty: 20

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego natomiast nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz nie ulega wątpliwości kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

alliknet5

Posty: 17

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Aklimer56

Posty: 14