Czy znacie jakiś fajny sklep EKO?

Czy znacie jakiś fajny sklep EKO?

Interesują mnie właściwe sklepy ze zdrową żywnością w sieci. Zdoła macie jakieś doświadczenia z takimi stronami? Szukam szczególnie żywności dla diabetyków w jakiś rozsądnych cenach. Pozdrawiam wszelkich!

Klasowe34

Posty: 24

 
Jakiś czas temu z tych produktów ze znaczkiem eko to niesłychanie znana była soja. Dziś już można sojowe rzeczy kupić w każdym sklepie, nie trzeba szukać tych specjalnych sklepów ze zdrową żywność. Myślę, że już w ogóle zdrową żywność można zdobyć wszędzie nawet w super marketach, są tam takie alejki z eko asortymentem. Trzeba jedynie czytać etykiety, najlepiej to co drobnym druczkiem, albowiem nawet jak coś ma symbol EKO to zdoła się okazać, że koło zdrowej żywności to taki towar nawet nie stał :P

POGROMCA_KELT

Posty: 22

 
W Krakowie jest przynajmniej kilka takich sklepów. Odwiedziłem chyba wszystkie:) Moim zdaniem, najlepszą oraz najtańszą propozycję mają w sklepie http://ekochatka.pl/produkty-zbozowe/c,33176,1, który oprócz stacjonarnego punktu robi też zamówienia internetowe. Spory dobór, jest żywność dla cukrzyków, niemniej jednak też dla ludzi chorujących na celiakię. Jest sporo rzeczy też dla zdrowych ludzi, które po prostu chcą zadbać o własne ciało, takich jak ja ;)

Dresik

Posty: 28

 
W takich dużych miastach jak Kraków to myślę, iż nie ma problemu z dobrymi sklepami z dobrą żywnością bez glutenu. Ja znam takich sklepów może ze trzy, lecz z reguły kupuję od firmy Produkty wegetariańskie, jaka swoją siedzibę ma na ulicy Legendy. Mają znaczny wybór, fajne ceny i nad wyraz sympatyczną obsługę :) Polecam wszystkim mieszkańcom i też ludziom z okolic, bo naprawdę nawet dojechać tutaj troszkę km się opłaci!

m3sh

Posty: 29

 
Ze zdrowych towarów, jakie sprzedają w tych modnych ekologicznych sklepach to kupuję szczególnie kosmetyki i środki czystości. W moim mieście nie ma takiego sklepu stacjonarnego, więc jestem zdany tylko na te online, natomiast nabycie w nich żywności to dla mnie lekko lipny pomysł. Zazdroszczę wam z gigantycznych miast, że macie dostęp do takich miejsc!

luke130

Posty: 14

 
Mąka bez glutenu, rzeczy dla diabetyków, produkty sojowe, zdrowa żywność dla niemowlaków – takie rzeczy można zdobyć w Krakowie na ulicy Legendy 3. Ostatnio ich odkryłem zupełnie przypadkiem, będąc w tej okolicy na spacerze. Sklepik ekochatka.pl działa też online co jest dobrą informacją dla ludzi spoza miasta. Mają całkiem istotne ceny i baaaardzo ogromny dobór. Myślałem, że chleb bez glutenu nie będzie tak dobry, ale okazało się, że zdrowe wcale nie musi oznaczać – jałowe w smaku:) Polecam i pozdrawiam!

Misio

Posty: 19

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś tak myślałem, niemniej jednak sprawdziłem ofertę sklepów oraz okazało się, że to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można kupić w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko takiego sklepiku, niemniej jednak można zamawiać online, wcale nie płacąc tak mnóstwo za dostawę.

Buła

Posty: 24

 
Ze zdrowych artykułów, jakie sprzedają w tych modnych ekologicznych sklepach to kupuję szczególnie kosmetyki i środki czystości. W moim mieście nie ma takiego sklepu stacjonarnego, więc jestem zdany tylko na te online, natomiast kupowanie w nich żywności to dla mnie lekko lipny pomysł. Zazdroszczę wam z dużych miast, że macie dostęp do takich miejsc!

iwanme

Posty: 18

 
Witam miłośników zdrowia:) Człowiek to dziwna istota, jak się ma zdrowie to się o nie nie dba, dopiero jak się zdrowie skończy, to nagle się okazuje jak było ważne...Tak było ze mną. Po operacji żołądka musiałem zupełnie zmienić przyzwyczajenia żywieniowe. Zacząłem szukać godziwych sklepów eko w internecie, zacząłem też czytać dane na etykietach informujące o składzie. Świadome odżywienia to przepis na długie zdrowie i idealne życie. Pozdrawiam was, fajnie, że ludzie non stop więcej chcą wiedzieć o ofercie ekologicznych dostawców.

api12

Posty: 16

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy oraz jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat wielokrotnie zdarza, bowiem sporo wymagam :P Na witrynie ekochatka.pl wolno sprawdzić co poprawnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody prosto z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Nad wyraz fajne miejsce.

sonio

Posty: 29