DECA DROLON zna ktoś?

DECA DROLON zna ktoś?

Chciałabym schudnąć, lecz w zdrowy sposób bez drakońskich diet.

Mam plan treningów siłowych, może jogging, lecz myślałam też o tym, żeby zacząć brać jakiś preparat na odchudzanie. Jaki i gdzie?

Ptaszyna

Posty: 8

 
Te ilości w sklepie najbardziej przerażają, odżywki, suplementy, wspomagacze, reduktory itp., itd. Jak na razie nie ogarniam tego. Niemniej jednak dopiero mam zamiar zacząć treningi, zarówno wszystko przede mną.

45@54

Posty: 20

 
Wiem, jak to jest na początku. Każdy z nas kiedyś zaczynał i gubił się we wszystkim. Jak chcesz poczytać i kupić somatodrol z legalnego źródła to tylko tutaj http://najlepszesuple.pl/690-somatodrol-60-kaps.html.

Już od dawna tam kupuję, wszystko jest sprawdzone.

Tomcio

Posty: 13

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, dużo też biegam. Ta kreatyna bardzo mi pomaga.

marcinmg

Posty: 24

 
Piszę, bo widzę, że dużo ludzi szuka tanich odżywek. Ludzie uważajcie na nielegalne źródła. Można się nieźle przejechać na takim syfie. Raz tak zrobiłem, więc przestrzegam. Cena wcale nie była dużo niższa od tych na rynku. Sprawdzajcie sklepy w których robicie takie zakupy, zwłaszcza w internecie.

Mr Boks

Posty: 11

 
Bez suplementów i odżywek nie widzę, żeby można trenować siłowo. Poniektórzy piszą, iż si,ę da. Może nigdy nie byli na siłowni, tylko w domku rekreacyjnie ćwiczyli i to jeszcze tak, żeby się za niezmiernie nie spocić.

Programista

Posty: 16