Wiecie gdzie kupię hormon wzrostu?

Wiecie gdzie kupię hormon wzrostu?

Dzień dobry, jestem dość niski i mam z tym problem, mój wzrost jest dla mnie wielkim kompleksem. Słyszałem, iż jest jakiś hormon wzrostu, który rzeczywiście działa. Wiecie może gdzie go można zakupić i czy naprawdę jest taki rewelacyjny? Zleży mi na waszych odpowiedziach. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Duzyyy45

Posty: 14

 
Mój kumpel poradził i kupno odżywki ze strony internetowej http://www.suplementacja-diety.pl, nabyliście już coś z niej? Nie jestem przekonany do zakupów robionych przez internet , więc wolę się upewnić co do tej strony. Którą opinie posiadacie na jej temat?

Jesteście z niej zadowoleni czy raczej nie??

krak

Posty: 17

 
Cześć, słyszałem, iż można kupić niesłychanie dobra odżywkę przez internet. Jak dobrze pamiętam to na tej stronie http://www.suplementacja-diety.pl/kreatyna/195-fa-crea-core-350gram.html. Mój brat z niej ciągle korzysta i coś zamawia. Mówi, iż są tam najlepsze rzeczy i poleca ją swoim znajomym. Może wam tez przypadnie do gustu.

Sprawdźcie sami.

Madzia

Posty: 32

 
Siema, gdzie pozyskam odżywkę na masę? Właśnie ją buduję i potrzebuję czegoś, co mnie w tym wspomoże. Jak wiadomo nie ma nic lepszego od odżywki.

Gdzie pozyskam dobrą i w miarę tania odżywkę na masę?

migot

Posty: 25

 
Witam, chciałabym zdobyć sprzęt do MMA dla mojego syna, zaczął dopiero trenować, lecz już mu się to bardzo spodobało. Wiecie gdzie można kupić porządne akcesoria za korzystną cenę? Nie znam się na tym, więc bardzo was proszę o radę, będę gigantycznie wdzięczna, nie chcę zawieść syna.

Torbunie24

Posty: 17

 
Dzień dobry, słyszałem, że można niesłychanie prędko przybrać na masie, dzięki jakiejś odżywce. Moglibyście podać mi nazwę danej odżywki, takiej, jaka waszym zdaniem jest najlepsza? Będę wdzięczny bowiem chodzę każdego dnia na siłkę i musze koniecznie przybrać na masie bowiem czuję się na niej niesłychanie mały.

Calusek34

Posty: 23

 
Siemka, ja swoje akcesoria do MMA kupowałem przez internet i jestem z ich niezwykle zadowolony ponieważ są niezwykle wytrzymałe i się nie niszczą. Polecam wam stronę http://www.suplementacja-diety.pl/akcesoria/179-manto-kimono-x-gi.html, na niej odnajdziecie wszystko to, co jest wam potrzebne, moi znajomi też niej korzystają i też są zadowoleni także śmiało możecie tam robić zakupy.

Szaju

Posty: 19

 
Cześć, mam niesłychanie podobny problem, jestem osobą niesłychanie małą i to doprowadza mnie do szału. Można coś z tym zrobić? Wziąć jakiś hormon i podrosnąć kilka centymetrów? Pomóżcie mi, albowiem niedługo z domu nie będę wychodził.

Czekam na szybkie i szczere odpowiedzi, z góry dziękuję.

Dr-House

Posty: 20