Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Hej, pytanie mam do facetów...korzystacie z jakiś wspomagaczy jeśli chodzi o lepszy sex? Chodzi mi o suplementy, jakieś żele, kremy i tak dalej, żeby faktycznie ten orgazm był pełny długi naprawdę udany.

zenek744

Posty: 7

 
Moja żonka jest aktualnie w okresie połogu i już nie mogę się doczekać aż w końcu znowu będziemy mogli teges ze sobą...nie spodziewałem się że to będzie aż tak trudny czas..lada moment wybuchnę.

wacek55

Posty: 10

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

vincek

Posty: 18

 
U mnie dużo daje żel Dr.Penigreat powiem że wchodzimy z dziewczyną w nowe poziomy seksu jakich się nie spodziewałem. Wcześniej nie było nawet w połowie tak fajnie, tak długo...teraz jak zaczniemy od gry wstępnej to potrafimy się tak bawić przez ponad godzinę...wczęsniej kwadrans wystarczył w zupełności...a w kążdym razie mi wystarczał.

Qumber

Posty: 18

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

Franuś

Posty: 12

 
Heh, teraz to jest tyle tych preparatów polepszających sex i jeszcze więcej gadżetów że naprawdę można się zakręcić. My z moją dziewczyną myślimy o tym żeby sobie jakieś niegrzeczne zabawki zamówić...

Warszawiak

Posty: 26

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

bartek33

Posty: 13