zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

No dzień dobry. Pytanie mam natury takiej, że rozglądam się za jakimiś tabletkami poprawiającymi libido, potencję, ogólnie sprawność seksualną. Coś szczególnie warto zamówić? A może coś odradzacie?

Yuri20

Posty: 9

 
Trzeba uważać z tymi preparatami na potencję, bo jest ich cały wysyp. Ja mam dobre doświadczenia z dr Penigreat. Świetne tabletki, zupełnie inaczej się po nich czuję podczas współżycia. Mogę dłużej wytrzymać, sama erekcja jest większa niż kiedyś.

Facio

Posty: 19

 
Wiem że rośliny, warzywa, owoce, czy owoce morza takie rzeczy pomagają na potencję, mogą działać jako fajne afrodyzjaki, ale co dokładnie dobrze zjeść przed seksem to już nie wymienię, można to w necie znaleźć.

pawel253

Posty: 21

 
Na pewno warto urozmaicać sobie sex, kombinować, bawić się tym, a od razu będzie efekt też jeśli chodzi o odczucia. Najgorsze co można zrobić to rutyna nuda i tak dalej. To już wiele związków zabiło.

reavan

Posty: 7

 
Trzeba na pewno czytać etykiety tych suplementów poprawiających libido, czy tam nawet rozmiar. Od tego wszystko zależy. Jeśli w składzie są substancje niewiadomego pochodzenia, albo jakieś placebo które na nic nie wpływa to wiadomo, że takie tabsy dużo nie pomogą.

misuuuop

Posty: 11

 
Ja to zawsze myślałem że takie suplementy na potencję to się na starość bierze a się okazuje że to już40 latkowie takie preparaty muszą stosować. Ciekawe. Nie jest dobrze z nasza kondycją w tym XXI wieku widocznie.

bartek33

Posty: 11