Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Jest cała masa reklam teraz co do różnych tabsów na potencję libido i tak dalej. Kupował ktoś coś takiego? Skąd mam wiedzieć czy takie wspomaganie jest mi potrzebne, czy nie? Ja raczej w łóżku nie narzekam, a moja żona pewnie i tak by mi nie powiedziała jakby coś było nie teges ze mną, że by mi przykrości nie robić...

Kitas

Posty: 9

 
Polecam dr Penigreat jak na razie żadnych problemów po nich nie mam, a wręcz przeciwnie jakby mi energii przybywa, z czego żonka jest happy...no i urosło...Jeśli rozmiar nie miałby znaczenia to by moja małża tak nie krzyczała jak ostatnio krzyczy :)

Iwona3

Posty: 10

 
Jak w łóżku nie idzie to ja polecam sobie jakąś grę zrobić, jakoś się przebrać, wymyślać sobie zadania do wykonania...ostatnio się tak bawiliśmy z mężem i naprawdę wyszło fajnie :)

Karwan

Posty: 8

 
Najlepszym wspomagaczem dla mnie jest masaż, jak mi żonka zrobi najpierw masaż to potem już chodzę jak w zegarku :>

Franuś

Posty: 12

 
Nie znam się za bardzo na tych różnych tabletkach na potencję, niczego takiego nigdy nie stosowałem ale widocznie ludzie to kupują skoro aż tyle się preparatów na rynku nowych pojawia ostatnio.

BoGGo

Posty: 15

 
Może za jakiś czas sam sobie kupię jakiś suplement, nie wiem, ale rozważam coś takiego. Nawet mi nie chodzi o to, żeby tam cokolwiek przybyło jeśli chodzi o rozmiar, bo z tym nie jest źle :P Ale bardziej o jakość seksu, żeby się czas wydłużył...na tym mi bardziej zależy.

beata77

Posty: 7

 
Suplementy na pewno coś pomogą, ale wszystkiego za człowieka nie zrobią, ale jeśli już bym miał jakieś tabsy polecać to na pewno ziołowe, naturalne, trzeba czytać etykiety i sprawdzać skład żeby się nie naciąć.

xacti11

Posty: 17