Chcę spalić tłuszcz. Co robić?

Chcę spalić tłuszcz. Co robić?

Hej.

Na co dzień chodzę na siłownie bo moim marzeniem jest mieć piękną figurę na lato. Nie wiem już co mam robić bowiem te ćwiczenia mało co mi pomagają. Może nie przykładam się do tego tak jak powinnam natomiast już niekiedy brak mi na to sił. Pomóżcie mi schudnąć . Korzystał może ktoś z Was z suplementów diety? Które według Was są najzdrowsze? Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam.

David

Posty: 25

 
Siemanko.

Mam podobne doświadczenie z odżywkami białkowymi jak wy. Przynosiły one efekty lecz tylko do pewnego czasu. Korzystałem z Nich około 4 miesięcy bez żadnej przerwy i mam wrażenie, iż organizm się po prostu do nich przyzwyczaił bowiem już tak około po 2 miesiącach nic nie pomagało. Nie widziałem żadnych większych zmian w moim ciele natomiast wręcz odwrotnie nic nie przytyłem.

Nie wiem już co mam wykonać żeby przytyć.

SABUR

Posty: 23

 
Hej.

Również jestem 25- letnim chłopakiem i taki samo jak Ty marzyłem o boskim ciałku ale teraz mogę z pewnością przyznać, iż udało mi się to osiągnąć. Uprzednio chodziłem na co dzień na siłownie i męczyłem się tam po 4 godziny dzienni, owszem pomagało to w gigantycznym stopniu ale nie przynosiło to takich efektów jakie chciałem gdyż byłem cały czas po prostu za szczupły. Odżywki na masę z tej strony http://najlepszesuple.pl/whey-odzywki-bialkowe/473-olimp-system-protein-80.html pomogły mi osiągnąc to o czym od zawsze marzyłem.

Polecam zapoznać się z tą stroną.

showmemore43

Posty: 14

 
Witam wszystkich.

Dajcie mi namiary na dobrą firmę, jaka zajmuje się sprzedażą zdrowych suplementów diety. Miałem do czynienia już z kilkoma i muszę z przykrością przyznać, że dużo firm po prostu oszukuję. Czy umielibyście doradzić mi jakaś dobrą i uczciwą firmę?

Z góry dziękuję za wszystkie informację.

Sarever

Posty: 23

 
Hej.

Codziennie muszę męczyć się z tą swoją nadwagą. Mam kłopot już nawet z pokonaniem 500 metrów na pieszo. Nie wiem jak sobie z tmy poradzić. Chodzę regularnie do dietetyka, mam ustalona ścisłą dietę natomiast chciałbym jeszcze wspomóc się suplementami diety.

Czy suplementy na stronie http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/529-iron-horse-thermo-pump-300gram.html są faktycznie takie porządne jak większość osób o nich piszę?

krak

Posty: 17

 
Witam wszystkich.

Sklep http://najlepszesuple.pl/gainery-odzywki-na-mase-/417-ofra-mass-bomb-1-kg-szybka-masa.html jest po prostu super. Proponuje swoim klientom odżywki, które są naprawdę niezwykle dobrej jakości a co najważniejsze nie są szkodliwe dla zdrowia. Korzystałem z odżywek z tego sklepu i mogę to z pewnością potwierdzić i polecić.

Jeżeli nie wiecie jakich odżywek używać udajcie się do tego sklepu tam na pewno wam pomogą rozwiązać wszystkie problemy.

api12

Posty: 16