dekoracje na wesele, gdzie ?

dekoracje na wesele, gdzie ?

Hej. Komu powinienem zaufać, gdy w rachubę wchodzi wynajem auta do wesela? Chcielibyśmy pojechać do wesela luksusowym samochodem w korzystnej cenie, a więc nie zapłacić wiecej niż 1000 złotych. Pozdrawiam serdecznie.

Michaś

Posty: 5

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

Facio

Posty: 2

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

urszulla

Posty: 14

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było pożądane byłoby :)))

TTT999

Posty: 7

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują profesjonalne cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niespory tort, który będzie kosztował Was 30-60 zł w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

denkrost

Posty: 13

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant weselny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, albowiem nie odszukaliśmy zbyt mnóstwo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

74erns

Posty: 6

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Mnóstwo zależy od ich renomy.

zooazool

Posty: 5

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 pln. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ fachowy zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

jarcio00

Posty: 13

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość znaczącą kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

zdsakk87

Posty: 13